Бесіда на тему «Наркотики і наркоманія –підступній ворог людства»

З метою профілактики всіх негативних явищ у студентському середовищі 02 березня 2021 року відбулася зустріч студентів ІІ курсів з викладачем неврології, психіатрії та наркології Євстратовим Миколою Вікторовичем.

Під час зустрічі лікар розповіла студентам про вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм, неусвідомлені дії людини вживання наркотиків, попередила про шкідливий вплив різних сумішей для паління, застерігав від легковажного ставлення до «легких наркотиків», розповів про наслідки для здоров’я та самопочуття, а також навела різні приклади з досвіду своєї роботи з пацієнтами.

Виступ викладача супроводжував перегляд цікавих відеороликів, у яких були представлені реалії життя, залежної від наркотиків, молоді. Також викладач звернув увагу студентів на те, що сьогодні є потреба більше займатися спортом та весь свій потенціал спрямувати на збереження здоров’я.

Протягом всієї лекції студенти мали змогу ставити запитання, на які отримували професійні відповіді та коментарі.

Зі слів студентів, такі зустрічі необхідні. Адже багато молодих людей вважає, що мають велику силу волі і завжди можуть перестати вживати слабоалкогольні напої чи наркотики. Але, як показує практика, це зробити дуже тяжко. Тому краще не ризикувати.