Дебют першокурсника 2019

Міжнародний день студентів є днем солідаризації студентства світу, так як саме студенти є найбільш небайдужої, мислячої і активною частиною суспільства.

https://youtu.be/a3mGrkPLdB0

16 листопада 1939 року в окупованій нацистами Чехії студенти разом з викладачами вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю створення Чехословацької держави. Окупанти силою розігнали демонстрацію. Під час розгону застрелили студента медичного факультету Яна Оплетала, похорони якого переросли в акцію протесту. Десятки демонстрантів були арештовані. 17 листопада рано вранці німці оточили студентські гуртожитки. Більше 1200 студентів були заарештовані і відправлені в концтабір Заксенхаузен. Дев’ятьох лідером студентського руху стратили у в’язниці. На своїх зборах 1941 року в Лондоні Міжнародна рада студентів в пам’ять про події в Чехії вирішив оголосити 17 листопада Міжнародним днем студентів.

 День студента святкували і ми! За давньою традицією кожну п’ятницю перед Днем студента ми проводимо Дебют першокурсників. Молодь творчо, а головне – яскраво, продемонструвала  власні таланти. Оратори, танцюристи, співаки – усі були присутні на сцені та оцінені журі. Ніхто не залишився в стороні – першокурсники отримали солоденький приз, а вже старші групи були нагороджені за минулий клопіткий рік.

Ми хочемо привітати усіх студентів, від малого до великого, з Днем студента, зі святом юних мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого студентства. Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей, впевнених прагнень, чудових ідей, забавних історій і особистих перемог. Нехай роки студента будуть такими, що запам’ятовуються і щасливими! Нехай знання і невтомний ентузіазм приведуть до улюбленої і престижної професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *