ТИЖДЕНЬ ІНФЕКТОЛОГІЇ

З 15 по 19 березня 2021 р. в дистанційному режимі на освітній платформі G Suite for Education Classroom комунального закладу «Бердянський медичний фаховий коледж» Запорізької обласної ради проведено ряд тематичних заходів в рамках Тижня інфектології.

Тиждень розпочався з години пам’яті, приуроченій до 161 річчя від Дня народження видатного бактеріолога Володимира Хавкіна, далі продовжили презентацію матеріалів з теми «Видатні «чумологи» минулого століття», які розповіли про життєвий шлях Данила Заболотного, презентації доповнили документальними відеофільмами про видатних українських вчених.

Студенти-гуртківці Даєва М. та Доценко Д. (гр. 4Ф9-1) представили змістовну презентацію «Лайм-бореліоз: що важливо знати», санітарні бюлетені з профілактики хвороби Лайма та укусів кліщів. Студентка групи 2МС11 Каменєва О. представила власну презентацію про збудника Borrelia burgdorferi. Також представлені різні матеріали за тематикою «Про сказ та його профілактику». Наостанок учасникам тижня представлено презентацію, розроблену студентами гр. 2МС11 Ткаленко В., Пінько О., Бежевець Д. та гр.3Ф9-2 Цупрун Д.: «Небезпечні кліщі: про кліщовий енцефаліт, анаплазмоз, бабезіоз»,  запропоновано переглянути тематичне відео. Протягом тижня проведені анкетування студентів з питань профілактики сказу та укусів кліщів, міні-конкурс з теми «Сказ» з наступним обговоренням результатів.

У заході взяли участь студенти груп 2Ф11, 3Ф9-1, 3Ф9-2, 2МС11, 3МС9, 4Ф9-1 та інші, викладачі.