«Шляхами козацької слави»

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва.

З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Запорожці, зокрема, мали на Січі церкву на честь Покрова Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Окрім того, на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі. Тому символічно, що це свято День захисника України припадає саме на цю дату.

Це свято асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

13 жовтня до Дня захисника України, у комунальному закладі “Бердянський медичний фаховий коледж” Запорізької обласної ради під керівництвом куратора Шеховцевої Ольги Генадіївни  була проведена відкрита виховна online година «Шляхами козацької слави».

Студенти розповіли про своє бачення ситуації на сході України та ті процеси, які відбуваються в державі, закликали молодь бути справжніми патріотами, активізувати свою громадську позицію для розбудови нової квітучої України.