Міжнародний день прав

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Саме в цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.

Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру.

Викладачі основ правознавства та студенти коледжу долучилися до відзначення Міжнародного дня прав людини й оформили інформаційний стенд, де представлені роботи студентів-гуртківців які створили інформаційні листівки про діяльність відомих борців за права людини та стіннівки про права у сфері охорони здоров’я.

Адже в цей день необхідно згадати про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства для виховання молоді в дусі дотримання прав людини. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *